W niedzielę 6 listopada, w Zdzieszowicach będzie częściowo słonecznie.
Czeka nas ciepły dzień. O siódmej termometry wskażą 4 stopnie Celsjusza. Najwyższa temperatura 10 stopni przewidywana jest około godziny trzynastej. Temperatura zacznie spadać po południu i o 22:00 będzie wynosiła 5 ºC.
Pomimo umiarkowanego zachmurzenia będziemy mieli szansę, aby ujrzeć pogodne niebo.
W niedzielę nie przewiduje się żadnych opadów.
Rano prognozuje się słaby wiatr zmienny o prędkości 3 km/h, w porywach osiągający nawet 9 km/h. Przez pozostałą część dnia powieje słaby wiatr z kierunku południowo-wschodniego z prędkością 9 km/h.
Promieniowanie UV będzie niskie, na poziomie 2 w 10-stopniowej skali.
Słońce wstanie o 6:46, a zajdzie o 16:15. Dzień potrwa 9 godzin i 28 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę i 28 minut.
Zachód Księżyca nastąpi o 4:05, a ponownie pojawi się na niebie o 15:36. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 96 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za dwa dni.