Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Zdzieszowic na 27 stycznia 2021

W środę 27 stycznia, w Zdzieszowicach będzie występowało zachmurzenie duże.

Będzie bardzo chłodny dzień. Temperatura będzie się zmieniać od -2 do 1 stopnia Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od -7 do 0 stopni.

Reklama

Tego dnia mamy nikłe szanse na ujrzenie słońca, ponieważ będzie pochmurno.

W nocy spodziewane są niewielkie opady śniegu, suma opadów wyniesie 0.43 mm, a ich największa ilość spodziewana jest między godziną drugą a trzecią i wyniesie 0.3 mm.

Przez większość dnia występował będzie zmienny łagodny wiatr o prędkości 11 km/h. Rano, przed południem i po południu prognozuje się jego znaczące wzmocnienie do prędkości 11 km/h, a w porywach do 25 km/h. Łagodny wiatr ustąpi około godziny osiemnastej.

Indeks promieniowania ultrafioletowego będzie niski, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali - nie będzie stanowiło zagrożenia dla zdrowia.

We wtorek mogliśmy się cieszyć bardzo czystym powietrzem. W środę jakość powietrza nieznacznie się pogorszy i osiągnie niski poziom zanieczyszczenia.

Słońce wzejdzie o 7:29, a zajdzie o 16:32. Dzień potrwa 9 godzin i 2 minuty i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę i 2 minuty.

Księżyc zajdzie o 6:56, a ponownie pojawi się na niebie o 14:48. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 98 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce następnego dnia.