Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Zbąszynia na 5 marca 2020

W czwartek 5 marca, w Zbąszyniu będzie przejściowe zachmurzenie.

Czeka nas kolejny chłodny dzień. O siódmej termometry wskażą 0 stopni Celsjusza. Najwyższa temperatura 9 stopni przewidywana jest około godziny czternastej. Temperatura zacznie spadać pod wieczór i o 22:00 będzie wynosiła 4 ºC. W nocy i rano przewiduje się występowanie przymrozków.

Reklama

Przed południem będziemy mieli szansę, aby nacieszyć się słonecznym niebem - spodziewamy się małego zachmurzenia. Wieczorem wzrośnie ono do dużego.

W czwartek nie przewiduje się żadnych opadów.

Przez większość dnia występował będzie zmienny łagodny wiatr o prędkości 11 km/h. W pierwszej części dnia prognozuje się jego znaczące osłabienie do prędkości 7 km/h, a w porywach do 14 km/h.

Indeks promieniowania ultrafioletowego będzie średni, na poziomie 3 w 10-stopniowej skali.

W czwartek spodziewamy się pogorszenia jakości powietrza do średniego poziomu zanieczyszczenia, mimo że w środę zanieczyszczenie powietrza utrzymywało się na niskim poziomie.

Wschód słońca będzie o 6:32, a zachód o 17:43. Dzień potrwa 11 godzin i 10 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 3 godziny i 29 minut.

Zachód Księżyca nastąpi o 4:12, a ponownie pojawi się na niebie o 12:01. Jego widoczność trzy dni po pierwszej kwadrze wyniesie 76%.