Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Zbąszynia na 10 listopada 2019

W niedzielę 10 listopada, w Zbąszyniu będzie częściowo słonecznie.

Będzie chłodny dzień. O siódmej termometry wskażą 1 stopień Celsjusza, jednak przy odczuciu ciepła o 2 stopnie wyższym. Najwyższa temperatura 7 stopni przewidywana jest około godziny dwunastej. Temperatura zacznie spadać pod wieczór i o 22:00 będzie wynosiła 2 ºC.

Reklama

Pomimo umiarkowanego zachmurzenia będziemy mieli szansę, aby ujrzeć pogodne niebo.

W niedzielę nie przewiduje się żadnych opadów.

Prognozowany jest słaby wiatr zmienny, który będzie wiał z prędkością 3 km/h. Najsilniejsze podmuchy mogą osiągnąć prędkość do 11 km/h, zwłaszcza między godziną dwunastą a piętnastą.

Spodziewany jest niski stopień promieniowania ultrafioletowego, na poziomie 2 w 10-stopniowej skali.

W Zbąszyniu była dobra jakość powietrza. W niedzielę nie spodziewamy się zmian: zanieczyszczenie powietrza będzie utrzymywało się na niskim poziomie.

Wschód słońca będzie o 7:07, a zachód o 16:12. Dzień potrwa 9 godzin i 4 minuty i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę i 23 minuty.

Zachód Księżyca nastąpi o 4:16, a ponownie pojawi się na niebie o 15:53. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz satelita będzie widoczny w 96 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za dwa dni. Osoby te ucieszy zapewne informacja, że Księżyc był trzy dni temu w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.