W poniedziałek 13 lipca, w Żabnicy będzie częściowo słonecznie.
Będzie to ciepły dzień. Jednak nad ranem będzie bardzo chłodno. O siódmej termometry wskażą 9 stopni Celsjusza, jednak przy odczuciu ciepła o 3 stopnie wyższym. Najwyższa temperatura 17 stopni spodziewana jest około godziny szesnastej. Temperatura zacznie spadać wieczorem i o 22:00 będzie wynosiła 11 ºC.
Prognozuje się wilgotność na poziomie 70%, będzie umiarkowanie wilgotno.
Umiarkowane zachmurzenie nie powinno nam nadmiernie przesłaniać pogodnego nieba.
W poniedziałek nie przewiduje się żadnych opadów.
Przewidywany jest słaby wiatr zmienny, który powieje z prędkością 9 km/h.
Promieniowanie UV będzie średnie, na poziomie 5 w 10-stopniowej skali. Nasze rady: sugerujemy unikanie przebywania w pełnym słońcu, zakładanie ubrań zakrywających szczególnie narażone na działanie promieni słonecznych części ciała, okularów przeciwsłonecznych i nakrycia głowy. Dobrze będzie zastosować również krem z filtrem.
Wschód słońca nastąpi o 4:51, a zachód o 20:46. Dzień potrwa 15 godzin i 55 minut i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o 22 minuty.
Wschód Księżyca nastąpi o 0:25, a zachód o 13:31. Księżyc znajdzie się w trzeciej kwadrze.