W niedzielę 21 lutego, w Żabnie będzie przeważnie słonecznie.
Będzie chłodny dzień. Najniższą temperaturę nad ranem zanotujemy około godziny piątej, wyniesie ona -2 stopnie Celsjusza. Od tego momentu będzie ona wykazywała tendencję rosnącą i około godziny siódmej termometry wskażą o jeden stopień więcej. Maksymalną temperaturę 7 ºC termometry wskażą o godzinie trzynastej, a temperatura odczuwalna będzie o 2 stopnie wyższa. Pod wieczór temperatura zacznie spadać i o 22:00 termometry pokażą 1 stopień Celsjusza.
Przewidywane jest małe zachmurzenie, więc mamy widoki na to, aby nacieszyć się słońcem.
W niedzielę nie przewiduje się żadnych opadów.
Południowy słaby wiatr będzie wiał z prędkością 9 km/h.
Spodziewany jest niski stopień promieniowania ultrafioletowego, na poziomie 2 w 10-stopniowej skali.
Słońce wzejdzie o 6:35, a zajdzie o 17:05. Dzień potrwa 10 godzin i 29 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 2 godziny i 26 minut.
Zachód Księżyca nastąpi o 2:33, a ponownie pojawi się na niebie o 10:45. Jego widoczność dwa dni po pierwszej kwadrze wyniesie 66%.