Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Wysowej-Zdroju na 20 sierpnia 2019

We wtorek 20 sierpnia, w Wysowej-Zdroju będzie częściowo słonecznie.

Będzie to bardzo ciepły dzień. Słupek rtęci dojdzie do 24 ºC, a odczucie temperatury będzie na poziomie 27 stopni. W nocy temperatura spadnie do 15 stopni.

Reklama

Spodziewana wilgotność powietrza będzie umiarkowana, na poziomie 67%. Będzie parno, co może negatywnie wpływać na samopoczucie. Szczególnie mogą odczuwać to osoby cierpiące na dolegliwości układu oddechowego i krążeniowego.

Zachmurzenie będzie umiarkowane - 49%.

Wtorek to kolejny dzień, w którym nie przewiduje się opadów deszczu.

Prawdopodobieństwo pojawienia się burz będzie utrzymywało się na umiarkowanym poziomie.

Prognozuje się słaby wiatr zmienny, który powieje z prędkością 8 km/h.

Ciśnienie spadnie do 1019 hektopaskali i będzie tylko o 1 hPa niższe niż dzień wcześniej. Nie powinno to mieć wpływu na samopoczucie.

Indeks promieniowania UV osiągnie poziom 6 w 10-stopniowej skali. Nasze rady: pamiętaj o ubraniach zakrywających wystawione na działanie słońca części ciała, nakryciu głowy i okularach przeciwsłonecznych. Zastosuj również krem z filtrem.

Słońce wzejdzie o 5:32, a zajdzie o 19:43. Dzień potrwa 14 godzin i 10 minut i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o 2 godziny i 5 minut.

Księżyc zajdzie o 10:15, a ponownie pojawi się na niebie o 21:58. Znajdzie się on w trzeciej kwadrze za trzy dni, jego widoczność we wtorek wyniesie 80%.