W poniedziałek 17 lutego, we Wronkach będzie pochmurno.
Będzie to ciepły dzień. Słupek rtęci osiągnie 11 ºC, a odczucie temperatury będzie na poziomie 8 stopni. Temperatura minimalna wyniesie 6 stopni.
Niebo będzie w większości zasłonięte chmurami. Będziemy mieli niewielkie szanse na ujrzenie słońca.
Prawdopodobieństwo wystąpienia opadów będzie małe, w nocy wystąpią niewielkie opady deszczu, osiągną one poziom 2 mm.
Przewidywany jest łagodny wiatr zmienny, który powieje z prędkością 16 km/h. Najsilniejsze podmuchy wiatru mogą osiągnąć 38 km/h.
Spodziewany jest niski stopień promieniowania ultrafioletowego, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali.
Słońce wzejdzie o 7:08, a zajdzie o 17:09. Dzień potrwa 10 godzin i 1 minuta i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 2 godziny i 24 minuty.
Księżyc pojawi się na niebie o 2:47, a zajdzie o 11:08. Znajdował się on w trzeciej kwadrze dwa dni temu, jego widoczność w poniedziałek wyniesie 34%.