We wtorek 10 maja, we Wronkach będzie duże zachmurzenie.
Będzie kolejny bardzo ciepły dzień. O siódmej termometry wskażą 11 stopni Celsjusza. Najwyższa temperatura 23 stopnie przewidywana jest około godziny szesnastej. Temperatura zacznie spadać wieczorem i o 22:00 będzie wynosiła jeszcze 18 ºC.
Wilgotność powietrza nie przekroczy 60% - będzie umiarkowanie sucho.
Ponieważ wystąpi duże zachmurzenie, nie będziemy mieli zbyt wielu okazji na ujrzenie pogodnego nieba.
We wtorek nie przewiduje się żadnych opadów.
Powieje łagodny wiatr z kierunku południowego z prędkością 13 km/h.
Promieniowanie UV osiągnie 3 w 10-stopniowej skali - przy dłuższym przebywaniu na słońcu promieniowanie może mieć negatywny wpływ na zdrowie.
Słońce wstanie o 5:06, a zajdzie o 20:36. Dzień potrwa 15 godzin i 30 minut i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o godzinę i 21 minut.
Księżyc zajdzie o 3:31, a ponownie pojawi się na niebie o 13:07. Widoczność Księżyca wyniesie 64%, znajdował się on w pierwszej kwadrze poprzedniego dnia.