Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Woli Batorskiej na 21 czerwca 2021

W poniedziałek 21 czerwca, w Woli Batorskiej będzie występowało przejściowe zachmurzenie.

Uwaga na upał. W nocy spodziewamy się 17 stopni Celsjusza. Już o siódmej rano termometry wskażą 21 stopni. O godzinie piętnastej wynosić będzie ona nawet 31 stopni. Od upału nieco odpoczniemy dopiero po godzinie dwudziestej pierwszej, ale nawet o tej porze będzie jeszcze 25 stopni Celsjusza. Zwłaszcza osobom starszym i dzieciom zaleca się niewychodzenie z domu. Osoby, które będą musiały przebywać na zewnątrz powinny przebywać w cieniu i przyjmować duże ilości płynów.

Reklama

Przewidywana wilgotność powietrza będzie umiarkowana, na poziomie 46%.

Zachmurzenie będzie małe - 30%.

Poniedziałek będzie kolejnym dniem bez deszczu.

Wschodni słaby wiatr będzie wiał z prędkością 9 km/h.

Promieniowanie UV będzie bardzo wysokie, na poziomie 8 w 10-stopniowej skali - Uwaga! Promieniowanie UV będzie bardzo szkodliwe dla zdrowia przy dłuższym wystawieniu na oddziaływanie promieni słonecznych!.

Wschód słońca będzie o 4:29, a zachód o 20:52. Dzień potrwa 16 godzin i 22 minuty i będzie to najdłuższy dzień w roku. W tym dniu jest początek astronomicznej lata.

Księżyc zajdzie o 2:09, a ponownie pojawi się na niebie o 16:50. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 84 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za trzy dni. Jednocześnie Księżyc będzie w środę w perygeum, czyli najbliżej Ziemi.