Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Włoszczowy na 2 lutego 2023

W czwartek 2 lutego, we Włoszczowie będzie występował deszcz i śnieg.

Będzie to bardzo chłodny dzień. Temperatura osiągnie 2 stopnie Celsjusza, a odczuwalna wyniesie aż -4 stopnie. Natomiast w nocy temperatura spadnie do 0 stopni.

Reklama

Tego dnia będzie pochmurno. Nie nacieszymy się słońcem.

Tego dnia możemy się spodziewać zarówno opadów deszczu jak i deszczu ze śniegiem. W nocy i rano przewiduje się słaby deszcz na zmianę z przejaśnieniami, natomiast przed południem i po południu wystąpi umiarkowany deszcz ze śniegiem. Po południu ponownie pojawi się niewielki deszcz.

Prognozowany jest silny wiatr zmienny, który powieje z prędkością 29 km/h. Najsilniejsze porywy wiatru mogą osiągnąć nawet 59 km/h.

Wskaźnik promieniowania UV będzie niski, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali.

Słońce wzejdzie o 7:15, a zajdzie o 16:32. Dzień potrwa 9 godzin i 17 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę i 21 minut.

Księżyc zajdzie o 5:49, a ponownie pojawi się na niebie o 12:46. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 91 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za trzy dni. Osoby te ucieszy zapewne informacja, że Księżyc będzie w sobotę w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.