Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Włoszakowic na 2 lutego 2023

W czwartek 2 lutego, we Włoszakowicach będzie padał deszcz i śnieg.

Będzie to kolejny chłodny dzień. Najniższą temperaturę nad ranem zanotujemy około godziny trzeciej, wyniesie ona 3 stopnie Celsjusza i nie zmieni się do godziny siódmej. Maksymalną temperaturę 4 ºC termometry wskażą o godzinie dziesiątej, a temperatura odczuwalna będzie niższa nawet o 6 stopni. Pod wieczór zanotujemy spadek temperatury i o 22:00 termometry pokażą -1 stopień Celsjusza.

Reklama

Tego dnia mamy nikłe szanse na ujrzenie słońca, ponieważ zachmurzenie będzie duże.

Tego dnia możemy się spodziewać zarówno opadów deszczu jak i deszczu ze śniegiem. W nocy spodziewany jest przelotny niewielki deszcz, natomiast po południu przewiduje się umiarkowany deszcz ze śniegiem. Po południu ponownie pojawi się słaby deszcz.

Zachodni umiarkowany wiatr będzie wiał z prędkością 25 km/h. Najsilniejsze podmuchy wiatru mogą osiągnąć aż 63 km/h.

Wskaźnik promieniowania ultrafioletowego osiągnie poziom 1 w 10-stopniowej skali.

Słońce wstanie o 7:33, a zajdzie o 16:43. Dzień potrwa 9 godzin i 10 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę i 25 minut.

Księżyc zajdzie o 6:11, a ponownie pojawi się na niebie o 12:54. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 91 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za trzy dni. Osoby te ucieszy zapewne informacja, że Księżyc będzie w sobotę w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.