Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Władysławowa na 5 grudnia 2018

W środę 5 grudnia, we Władysławowie będzie przeważnie słonecznie.

Będzie to kolejny chłodny dzień. O siódmej termometry wskażą 2 stopnie Celsjusza, jednak przy odczuciu ciepła o 6 stopni niższym. Najwyższa temperatura 6 stopni spodziewana jest około godziny piętnastej. Temperatura zacznie spadać po południu i o 22:00 będzie wynosiła 2 ºC.

Reklama

Pogodne niebo powinno nam towarzyszyć, mimo prognozowanego umiarkowanego zachmurzenia.

W nocy przewiduje się przelotny słaby ?opad?, a w nocy wystąpi przelotny niewielki deszcz.

Zachodni łagodny wiatr będzie wiał z prędkością 14 km/h. Najsilniejsze podmuchy mogą dochodzić do 34 km/h, zwłaszcza między godziną czternastą a piętnastą.

Promieniowanie ultrafioletowe będzie niskie, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali.

Słońce wzejdzie o 7:52, a zajdzie o 15:21. Dzień potrwa 7 godzin i 29 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 16 minut.

Księżyc pojawi się na niebie o 5:11, a zajdzie o 14:52. Widoczność Księżyca wyniesie 4%, znajdzie się on w nowiu za dwa dni.

W środę około godziny 22:00 na wieczornym niebie będziemy mogli dostrzec zbliżenie Merkurego do Księżyca. Planeta zbliży się wtedy do Księżyca na odległość niespełna dwóch stopni kątowych. Obserwację utrudnić może nam fakt, że Księżyc zbliża się do nowiu. Jeżeli zamierzamy obserwować to zjawisko na zewnątrz, to pamiętajmy o ciepłych ubraniach, ponieważ będzie bardzo chłodno.