Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Wielunia na 2 lutego 2023

W czwartek 2 lutego, w Wieluniu będzie występował deszcz i śnieg.

Czeka nas kolejny chłodny dzień. Temperatura będzie się zmieniać od 0 do 3 stopni Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od -8 do -3 stopni.

Reklama

Będzie pochmurno (zachmurzenie: 93%).

Tego dnia możemy się spodziewać zarówno opadów deszczu jak i deszczu ze śniegiem. W nocy wystąpi ciągły niewielki deszcz, natomiast rano i przed południem przewiduje się umiarkowany deszcz ze śniegiem. Po południu ponownie spodziewany jest słaby deszcz.

Powieje silny wiatr z kierunku zachodniego z prędkością 29 km/h. Najsilniejsze podmuchy wiatru mogą osiągnąć nawet 64 km/h.

Promieniowanie ultrafioletowe w czwartek nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

Słońce wzejdzie o 7:22, a zajdzie o 16:37. Dzień potrwa 9 godzin i 15 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę i 22 minuty.

Zachód Księżyca nastąpi o 5:57, a ponownie wzejdzie on o 12:50. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 91 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za trzy dni. Osoby te ucieszy zapewne informacja, że Księżyc będzie w sobotę w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.