Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Wejherowa na 2 lutego 2023

W czwartek 2 lutego, w Wejherowie będzie padał śnieg.

Będzie to kolejny chłodny dzień. Czwartek 2 lutego będzie jednym z tych dni, kiedy maksymalna temperatura 4 stopnie spodziewana jest w nocy, a konkretnie o godzinie drugiej. Przewidujemy, że od tego momentu temperatura będzie spadała i około godziny siódmej wynosić będzie 2 ºC. Do piętnastej ochłodzi się jeszcze bardziej, a termometry wskażą 1 ºC przy temperaturze odczuwalnej na poziomie -6 stopni Celsjusza. Późnym wieczorem słupki rtęci będą spadać i o 22:00 powinny pokazywać 0 ºC. Temperatura odczuwalna będzie o 4 stopnie niższa.

Reklama

Tego dnia będzie pochmurno. Nie nacieszymy się słońcem.

W nocy i rano pojawią się ciągłe słabe opady śniegu na zmianę z przejaśnieniami, a po południu przewiduje się ciągłe niewielkie opady śniegu z przejaśnieniami.

Północny umiarkowany wiatr będzie wiał z prędkością 27 km/h.

Promieniowanie ultrafioletowe w czwartek nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

Wschód słońca będzie miał miejsce o 7:35, a zachód o 16:27. Dzień potrwa 8 godzin i 51 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę i 36 minut.

Księżyc zajdzie o 6:26, a ponownie pojawi się na niebie o 12:23. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 91 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za trzy dni. Dodatkowo informujemy, że Księżyc będzie w sobotę w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.