Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Ustki na 5 grudnia

W środę 5 grudnia, w Ustce będzie częściowo słonecznie z przelotnymi opadami.

Będzie to chłodny dzień. Temperatura osiągnie 7 stopni Celsjusza. Natomiast temperatura minimalna wyniesie 3 stopnie.

Reklama

Umiarkowane zachmurzenie nie powinno nam nadmiernie przesłaniać pogodnego nieba.

Przez większość dnia występował będzie zmienny umiarkowany wiatr o prędkości 21 km/h . Rano, przed południem i po południu prognozuje się jego znaczące wzmocnienie do prędkości 25 km/h, a w porywach do 39 km/h. Umiarkowany wiatr ustąpi około godziny osiemnastej.

Uwaga na bardzo duży wzrost ciśnienia. Ciśnienie wzrośnie o 24 hpa i osiągnie poziom 1024 hektopaskale. Osoby wrażliwe na gwałtowne zmiany ciśnienia mogą tę zmianę odczuć pogorszeniem samopoczucia.

Wskaźnik promieniowania ultrafioletowego osiągnie 1 w 10-stopniowej skali.

Wschód słońca będzie o 7:57, a zachód o 15:28. Dzień potrwa 7 godzin i 31 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 16 minut.

Wschód Księżyca nastąpi o 5:17, a zachód o 14:59. Znajdzie się on w nowiu za dwa dni, jego widoczność w środę wyniesie 4%.

W środę około godziny 22:00 na wieczornym niebie będziemy mogli dostrzec zbliżenie Merkurego do Księżyca. Planeta zbliży się wtedy do Księżyca na odległość niespełna dwóch stopni kątowych. Obserwację utrudnić może nam fakt, że Księżyc zbliża się do nowiu. Jeżeli zamierzamy obserwować to zjawisko na zewnątrz, to pamiętajmy o ciepłych ubraniach, ponieważ będzie chłodno.