Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Ujścia na 2 lutego 2023

W czwartek 2 lutego, w Ujściu będzie padał deszcz i śnieg.

Będzie to kolejny chłodny dzień. Słupek rtęci wzrośnie do 4 ºC. Temperatura odczuwalna będzie na poziomie -1 stopień. Temperatura minimalna wyniesie 0 stopni.

Reklama

Przewidywane duże zachmurzenie spowoduje, że pogodne niebo będzie dla nas dostępne w ograniczonym zakresie.

Tego dnia możemy się spodziewać zarówno opadów deszczu ze śniegiem jak i deszczu ze śniegiem. W nocy i przed południem wystąpi słaby deszcz ze śniegiem na zmianę z przejaśnieniami, natomiast po południu pojawi się niewielki deszcz ze śniegiem z przejaśnieniami.

Przez większość dnia występował będzie zmienny umiarkowany wiatr o prędkości 20 km/h. Rano, przed południem i po południu prognozuje się jego znaczące wzmocnienie do prędkości 20 km/h, a w porywach do 61 km/h. Umiarkowany wiatr ustąpi około godziny osiemnastej.

Promieniowanie ultrafioletowe będzie niskie, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali.

Słońce wzejdzie o 7:35, a zajdzie o 16:38. Dzień potrwa 9 godzin i 3 minuty i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę i 29 minut.

Księżyc zajdzie o 6:19, a ponownie pojawi się na niebie o 12:43. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz satelita będzie widoczny w 91 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za trzy dni. Dodatkowo informujemy, że Księżyc będzie w sobotę w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.