Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Tuliszkowa na 2 lutego 2023

W czwartek 2 lutego, w Tuliszkowie będzie występował deszcz i śnieg.

Czeka nas kolejny chłodny dzień. Słupek rtęci wzrośnie do 4 ºC. Temperatura odczuwalna będzie na poziomie tylko -3 stopnie. Temperatura minimalna wyniesie 0 stopni.

Reklama

Będzie pochmurno (zachmurzenie: 95%).

W nocy i w pierwszej części dnia pojawi się ciągły umiarkowany deszcz na zmianę z przejaśnieniami, który powtórzy się po południu.

Rano, przed południem i po południu prognozuje się silny wiatr z kierunku zachodniego o prędkości 32 km/h, w porywach osiągający nawet 68 km/h. Przez pozostałą część dnia powieje łagodny wiatr z kierunku północno-zachodniego z prędkością 17 km/h.

Promieniowanie UV w czwartek nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

Słońce wzejdzie o 7:26, a zajdzie o 16:35. Dzień potrwa 9 godzin i 9 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę i 26 minut.

Księżyc zajdzie o 6:04, a ponownie pojawi się na niebie o 12:44. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz satelita będzie widoczny w 91 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za trzy dni. Dodatkowo informujemy, że Księżyc będzie w sobotę w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.