W niedzielę 26 marca, w Trzebosi przewidywane jest zachmurzenie duże z przelotnymi opadami.
Będzie to ciepły dzień. O siódmej termometry wskażą 6 stopni Celsjusza przy temperaturze odczuwalnej o 6 stopni niższej. Najwyższa temperatura 13 stopni spodziewana jest około godziny czternastej. Temperatura odczuwalna może być jednak o 5 stopni niższa. Temperatura zacznie spadać pod wieczór i o 22:00 będzie wynosiła 6 ºC.
Tego dnia zachmurzenie będzie duże. Nie nacieszymy się słońcem.
Przez całą dobę spodziewane są opady deszczu. Szczególne nasilenie opadów przewiduje się między między godziną dwudziestą trzecią a północą.
Prognozuje się umiarkowany wiatr zmienny, który będzie wiał z prędkością 24 km/h. Najsilniejsze podmuchy spodziewane są między godziną dwunastą a czternastą i mogą dochodzić do 48 km/h.
Spodziewany jest średni stopień promieniowania UV, na poziomie 3 w 10-stopniowej skali - przy dłuższym wystawieniu na oddziaływanie promieni słonecznych może źle wpływać na zdrowie.
Słońce wzejdzie o 6:21, a zajdzie o 18:53. Dzień potrwa 12 godzin i 31 minut i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o 3 godziny i 52 minuty.
W niedzielę Księżyc wzejdzie o 8:16. Jego widoczność trzy dni przed pierwszą kwadrą wyniesie 25%.