W piątek 29 listopada, w Trzebiatowie występować będą przelotne opady.
Będzie chłodny dzień. Piątek 29 listopada będzie jednym z tych dni, kiedy maksymalną temperaturę 8 stopni zanotujemy w nocy. Przewidujemy, że od tego momentu temperatura będzie spadała i około godziny siódmej wynosić będzie 6 ºC. Do piętnastej ochłodzi się jeszcze bardziej, a termometry wskażą 4 ºC przy temperaturze odczuwalnej na poziomie -3 stopnie Celsjusza. Pod wieczór słupki rtęci będą spadać i o 22:00 powinny pokazywać 2 ºC. Temperatura odczuwalna będzie taka sama.
Niebo będzie w większości zasłonięte chmurami. Będziemy mieli niewielkie szanse na ujrzenie słońca.
W nocy wystąpi przelotny słaby deszcz, a po południu spodziewany jest ciągły niewielki deszcz na zmianę z przejaśnieniami.
Przewiduje się umiarkowany wiatr zmienny, który powieje z prędkością 24 km/h.
Promieniowanie UV w piątek nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.
Słońce wstanie o 7:51, a zajdzie o 15:42. Dzień potrwa 7 godzin i 51 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 30 minut.
Wschód Księżyca nastąpi o 10:43, a zachód o 18:08. Jego widoczność trzy dni po nowiu wyniesie 9%.