W piątek 20 września, w Trzebiatowie będzie przejściowe zachmurzenie.
Będzie to chłodny dzień. O siódmej termometry wskażą 7 stopni Celsjusza. Najwyższa temperatura 14 stopni spodziewana jest około godziny trzynastej. Temperatura zacznie spadać późnym wieczorem i o 22:00 będzie wynosiła 12 ºC.
Prognozuje się wysoką wilgotność powietrza. Osiągnie ona poziom 81%.
Zachmurzenie umiarkowane nie powinno nam nadmiernie przesłaniać pogodnego nieba.
W piątek nie przewiduje się żadnych opadów.
Przez większość dnia występował będzie zachodni łagodny wiatr o prędkości 11 km/h. Rano i przed południem prognozuje się jego znaczące osłabienie do prędkości 8 km/h, a w porywach do 13 km/h.
Ciśnienie wzrośnie do 1024 hektopaskali i będzie tylko o 4 hPa wyższe niż dzień wcześniej. Nie powinno to mieć wpływu na samopoczucie.
Indeks promieniowania ultrafioletowego osiągnie poziom 3 w 10-stopniowej skali.
Wschód słońca nastąpi o 6:40, a zachód o 19:03. Dzień potrwa 12 godzin i 23 minuty i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o 4 godziny i 45 minut. Pozostały trzy dni do początku astronomicznej jesieni.
Zachód Księżyca nastąpi o 13:17, a ponownie wzejdzie on o 21:48. Jego widoczność dwa dni przed trzecią kwadrą wyniesie 68%.