Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Tokarni na 17 stycznia 2022

W poniedziałek 17 stycznia, w Tokarni będzie występował deszcz i śnieg.

Będzie bardzo chłodny dzień. Temperatura osiągnie 2 stopnie Celsjusza, a odczuwalna wyniesie aż -7 stopni. Natomiast w nocy temperatura spadnie do 0 stopni.

Reklama

Tego dnia mamy nikłe szanse na ujrzenie słońca, ponieważ zachmurzenie będzie duże.

Tego dnia możemy się spodziewać zarówno opadów śniegu jak i deszczu. W nocy przewiduje się ciągłe słabe opady śniegu, natomiast przed południem spodziewany jest niewielki deszcz. Po południu ponownie wystąpią słabe opady śniegu.

Powieje silny wiatr z kierunku zachodniego z prędkością 37 km/h.

Indeks promieniowania ultrafioletowego osiągnie 1 w 10-stopniowej skali - przebywanie na zewnątrz nie będzie stanowiło zagrożenia dla zdrowia.

Wschód słońca będzie o 7:30, a zachód o 16:10. Dzień potrwa 8 godzin i 40 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 33 minuty.

Księżyc zajdzie o 7:38, a ponownie pojawi się na niebie o 15:19. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 100 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce następnego dnia. Osoby te ucieszy zapewne informacja, że Księżyc był trzy dni temu w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.