Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Terespola na 9 listopada 2019

W sobotę 9 listopada, w Terespolu będzie częściowo słonecznie.

Będzie to ciepły dzień. O siódmej termometry wskażą 9 stopni Celsjusza. Najwyższa temperatura 14 stopni spodziewana jest około godziny trzynastej. Temperatura zacznie spadać po południu i o 22:00 będzie wynosiła 11 ºC.

Reklama

Pogodne niebo powinno nam towarzyszyć, mimo prognozowanego umiarkowanego zachmurzenia.

Prawdopodobieństwo wystąpienia opadów będzie małe, w nocy wystąpią ciągłe niewielkie opady deszczu, które wyniosą 4 mm. W tym okresie mogą pojawiać się przejaśnienia.

Prognozowany jest łagodny wiatr zmienny, który powieje z prędkością 14 km/h. Najsilniejsze podmuchy spodziewane są między godziną jedenastą a piętnastą i mogą osiągnąć do 24 km/h.

Indeks promieniowania UV będzie niski, na poziomie 2 w 10-stopniowej skali.

Słońce wstanie o 6:34, a zajdzie o 15:43. Dzień potrwa 9 godzin i 9 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę i 25 minut.

Księżyc zajdzie o 2:36, a ponownie pojawi się na niebie o 15:06. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz satelita będzie widoczny w 91 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za trzy dni. Osoby te ucieszy zapewne informacja, że Księżyc był w czwartek w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.