Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Terespola na 21 czerwca 2021

W poniedziałek 21 czerwca, w Terespolu będzie występowało przejściowe zachmurzenie.

Będzie to kolejny upalny dzień. Temperatura osiągnie 30 stopni Celsjusza. Natomiast w nocy temperatura spadnie do 19 stopni.

Reklama

Prognozuje się wilgotność na poziomie 50%, będzie umiarkowanie sucho.

W pierwszej części dnia będziemy mieli szansę, aby nacieszyć się słonecznym niebem - spodziewamy się małego zachmurzenia. Po południu przewidujemy jego wzrost do dużego.

W Terespolu nie padało od kilku dni. Nie zapowiada się także, aby deszcz padał tego dnia.

Będzie wiał łagodny wiatr ze wschodu z prędkością 13 km/h.

Spodziewany jest bardzo wysoki stopień promieniowania UV, na poziomie 8 w 10-stopniowej skali - Uwaga! Promieniowanie będzie bardzo szkodliwe dla zdrowia przy dłuższym wystawieniu na oddziaływanie promieni słonecznych. Jeśli to możliwe, unikaj przebywania w pełnym słońcu.

Słońce wstanie o 4:04, a zajdzie o 20:49. Dzień potrwa 16 godzin i 44 minuty i będzie to najdłuższy dzień w roku. W tym dniu jest początek astronomicznej lata.

Zachód Księżyca nastąpi o 1:51, a ponownie pojawi się na niebie o 16:42. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 84 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za trzy dni. Jednocześnie Księżyc będzie w środę w perygeum, czyli najbliżej Ziemi.