We wtorek 2 sierpnia, w Tarnobrzegu będzie przejściowe zachmurzenie.
Czeka nas gorący dzień. Słupek rtęci dojdzie do 26 ºC. Temperatura odczuwalna będzie na poziomie 29 stopni. W nocy temperatura spadnie do 15 stopni.
Prognozuje się wilgotność na poziomie 69%, będzie umiarkowanie wilgotno. Będzie parno. Może to negatywnie wpływać na samopoczucie, zwłaszcza u osób cierpiących na dolegliwości ze strony układu krążeniowego i oddechowego.
Słoneczne niebo powinno być dla nas widoczne, pomimo prognozowanego umiarkowanego zachmurzenia.
We wtorek nie przewiduje się żadnych opadów.
Przez większość dnia występował będzie zmienny słaby wiatr o prędkości 9 km/h. Rano, przed południem i po południu prognozuje się jego znaczące osłabienie do prędkości 9 km/h, a w porywach do 27 km/h.
Spodziewany jest wysoki stopień promieniowania ultrafioletowego, na poziomie 6 w 10-stopniowej skali.
Słońce wstanie o 5:01, a zajdzie o 20:16. Dzień potrwa 15 godzin i 14 minut i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o godzinę i 13 minut.
Wschód Księżyca nastąpi o 9:51, a zachód o 22:21. Jego widoczność trzy dni przed pierwszą kwadrą wyniesie 20%.