W niedzielę 31 marca, w Targowiskach będzie częściowo słonecznie.
Czeka nas bardzo ciepły dzień. Pomimo to nad ranem będzie bardzo chłodno. O siódmej termometry wskażą 4 stopnie Celsjusza. Najwyższa temperatura 17 stopni spodziewana jest około godziny piętnastej. Temperatura zacznie spadać pod wieczór i o 22:00 będzie wynosiła tylko 8 ºC.
Zachmurzenie będzie małe - 27%.
Niedziela będzie dniem bez deszczu.
Prognozuje się łagodny wiatr o prędkości 10 km/h. W pierwszej części dnia będzie wiał z kierunku południowego, a później z północy.
Barometry wykażą wysoki (10 hPa) spadek ciśnienia, do poziomu 1020 hektopaskali. Osoby wrażliwe na gwałtowne zmiany ciśnienia mogą tę zmianę odczuć pogorszeniem samopoczucia.
Wskaźnik promieniowania ultrafioletowego osiągnie poziom 4 w 10-stopniowej skali. Nasze rady: sugerujemy unikanie przebywania w pełnym słońcu, zakładanie ubrań zakrywających szczególnie narażone na działanie promieni słonecznych części ciała, okularów przeciwsłonecznych i nakrycia głowy. Dobrze będzie zastosować również krem z filtrem.
Wschód słońca będzie o 6:12, a zachód o 19:02. Dzień potrwa 12 godzin i 49 minut i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o 3 godziny i 29 minut.
Wschód Księżyca nastąpi o 4:35, a zachód o 13:48. Widoczność Księżyca wyniesie 21%, znajdował się on w trzeciej kwadrze trzy dni temu.