Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Targowisk na 1 lipca 2022

W piątek 1 lipca, w Targowiskach będzie gorąco. W nocy spodziewamy się 18 stopni Celsjusza. Już o siódmej rano termometry wskażą 23 stopnie. O godzinie czternastej wynosić będzie ona nawet 35 stopni. Od upału nieco odpoczniemy dopiero po godzinie dziewiętnastej, ale nawet o tej porze będzie jeszcze 30 stopni Celsjusza. Zwłaszcza osobom starszym i dzieciom zaleca się niewychodzenie z domu. Osoby, które będą musiały przebywać na zewnątrz powinny przebywać w cieniu i przyjmować duże ilości płynów.

Uwaga na upał.

Reklama

Prognozuje się niską wilgotność powietrza. Osiągnie ona poziom 40%.

Chmury w niewielkim stopniu będą nam przesłaniały niebo - spodziewamy się małego zachmurzenia.

Późnym wieczorem przewiduje się niewielkie opady deszczu, suma opadów wyniesie 1.1 mm.

Prognozuje się łagodny wiatr o prędkości 13 km/h. Rano, przed południem i po południu powieje z południowego wschodu, a później z zachodu.

Promieniowanie UV będzie bardzo wysokie, na poziomie 9 w 10-stopniowej skali - Uwaga! Promieniowanie będzie bardzo szkodliwe dla zdrowia przy dłuższym wystawieniu na oddziaływanie promieni słonecznych. Jeśli to możliwe, unikaj przebywania w pełnym słońcu.

Wschód słońca będzie o 4:29, a zachód o 20:43. Dzień potrwa 16 godzin i 13 minut i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o 4 minuty.

Księżyc pojawi się na niebie o 6:07, a zajdzie o 22:45. Widoczność Księżyca wyniesie 5%, znajdował się on w nowiu dwa dni temu.