Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Szynwałdu na 2 lutego 2023

W czwartek 2 lutego, w Szynwałdzie będzie padał deszcz i śnieg.

Będzie to chłodny dzień. Słupek rtęci dojdzie do 3 ºC. Temperatura odczuwalna będzie na poziomie tylko -6 stopni. W nocy temperatura spadnie do 0 stopni.

Reklama

Będzie pochmurno (zachmurzenie: 95%).

Tego dnia możemy się spodziewać zarówno opadów śniegu jak i deszczu ze śniegiem. W nocy i rano przewiduje się niewielkie opady śniegu, a przed południem i po południu pojawi się umiarkowany deszcz ze śniegiem. Pod wieczór wystąpi słaby deszcz.

Powieje silny wiatr z kierunku zachodniego z prędkością 33 km/h. Najsilniejsze porywy wiatru mogą osiągnąć nawet 59 km/h.

Promieniowanie ultrafioletowe w czwartek nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

Wschód słońca będzie o 7:08, a zachód o 16:30. Dzień potrwa 9 godzin i 22 minuty i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę i 18 minut.

Zachód Księżyca nastąpi o 5:38, a ponownie pojawi się na niebie o 12:48. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz satelita będzie widoczny w 91 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za trzy dni. Dodatkowo informujemy, że Księżyc będzie w sobotę w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.