Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Szczecina na 9 listopada 2019

W sobotę 9 listopada, w Szczecinie będzie deszczowo.

Czeka nas chłodny dzień. Temperatura będzie się zmieniać od 5 do 8 stopni Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od 1 do 8 stopni.

Reklama

Tego dnia mamy nikłe szanse na ujrzenie słońca, ponieważ będzie pochmurno.

W nocy spodziewany jest stały słaby deszcz, a rano, przed południem i po południu wystąpi ciągły niewielki deszcz z przejaśnieniami.

W pierwszej części dnia będzie słaby wiatr zmienny o prędkości 5 km/h, w porywach osiągający nawet 9 km/h. Przez pozostałą część dnia powieje łagodny wiatr z kierunku zachodniego z prędkością 12 km/h.

Promieniowanie ultrafioletowe w sobotę nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

W sobotę spodziewamy się pogorszenia jakości powietrza do średniego poziomu zanieczyszczenia, mimo że w piątek zanieczyszczenie powietrza utrzymywało się na niskim poziomie.

Słońce wstanie o 7:15, a zajdzie o 16:15. Dzień potrwa 9 godzin i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę i 31 minut.

Zachód Księżyca nastąpi o 3:14, a ponownie pojawi się na niebie o 15:42. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 91 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za trzy dni. Osoby te ucieszy zapewne informacja, że Księżyc był w czwartek w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.