Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Szczecina na 2 czerwca 2020

We wtorek 2 czerwca, w Szczecinie będzie częściowo słonecznie.

Będzie kolejny bardzo ciepły dzień. Słupek rtęci wzrośnie do 23 ºC. Temperatura odczuwalna będzie na poziomie 26 stopni. W nocy temperatura spadnie do 8 stopni.

Reklama

Wilgotność powietrza nie przekroczy 80% - będzie umiarkowanie wilgotno.

Spodziewane jest małe zachmurzenie, więc mamy widoki na to, aby nacieszyć się słońcem.

Wtorek będzie kolejnym dniem bez deszczu.

Przez większość dnia występował będzie północny łagodny wiatr o prędkości 11 km/h. W pierwszej części dnia prognozuje się jego znaczące osłabienie do prędkości 8 km/h, a w porywach do 14 km/h.

Indeks promieniowania UV będzie wysoki, na poziomie 7 w 10-stopniowej skali. Nasze rady: pamiętaj o ubraniach zakrywających wystawione na działanie słońca części ciała, nakryciu głowy i okularach przeciwsłonecznych. Zastosuj również krem z filtrem.

Słońce wzejdzie o 4:38, a zajdzie o 21:21. Dzień potrwa 16 godzin i 42 minuty i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o 18 minut.

Księżyc zajdzie o 3:22, a ponownie pojawi się na niebie o 16:49. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz satelita będzie widoczny w 85 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za trzy dni. Jednocześnie Księżyc będzie w środę w perygeum, czyli najbliżej Ziemi.