Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Szczecina na 11 października 2019

W piątek 11 października, w Szczecinie dominować będą przelotne opady.

Czeka nas bardzo ciepły dzień. Najniższą temperaturę nad ranem zanotujemy około godziny trzeciej, wyniesie ona 9 stopni Celsjusza. Od tego momentu będzie ona wykazywała tendencję rosnącą i około godziny siódmej termometry wskażą o jeden stopień więcej. Maksymalną temperaturę 15 ºC termometry wskażą o godzinie piętnastej, a temperatura odczuwalna będzie niższa o 4 stopnie. Temperatura nieznacznie spadnie i o 22:00 termometry pokażą 14 stopni Celsjusza.

Reklama

Będzie pochmurno (zachmurzenie: 86%).

Rano wystąpi przelotny słaby deszcz, a po południu przewiduje się ciągły niewielki deszcz z przejaśnieniami.

Południowo-zachodni łagodny wiatr powieje z prędkością 17 km/h.

Ciśnienie spadnie do 1009 hektopaskali i będzie tylko o 1 hPa niższe niż dzień wcześniej. Nie powinno to mieć wpływu na samopoczucie.

Spodziewany jest niski poziom promieniowania UV, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali.

W Szczecinie była bardzo dobra jakość powietrza. W piątek nie spodziewamy się zmian: zanieczyszczenie powietrza będzie utrzymywało się na bardzo niskim poziomie.

Słońce wstanie o 7:20, a zajdzie o 18:15. Dzień potrwa 10 godzin i 55 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 3 godziny i 26 minut.

Księżyc zajdzie o 4:10, a ponownie pojawi się na niebie o 18:04. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 95 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za dwa dni. Dodatkowo informujemy, że Księżyc był w czwartek w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.