W sobotę 31 października, w Swornegaciach będzie częściowo słonecznie z przelotnymi opadami.
Będzie ciepły dzień. Najniższą temperaturę nad ranem zanotujemy około godziny szóstej, wyniesie ona 3 stopnie Celsjusza i nie zmieni się do godziny siódmej. Maksymalną temperaturę 10 ºC termometry wskażą o godzinie trzynastej, a odczucie ciepła będzie nieznacznie, o 1 stopień wyższe. Po południu zanotujemy spadek temperatury i o 22:00 termometry pokażą 5 stopni Celsjusza.
Tego dnia zachmurzenie będzie duże. Nie nacieszymy się słońcem.
Rano, przed południem i po południu będzie słaby wiatr z południa o prędkości 7 km/h, w porywach osiągający nawet 14 km/h. Przez pozostałą część dnia powieje umiarkowany wiatr z kierunku południowo-wschodniego o sile około 20 km/h.
Indeks promieniowania UV osiągnie poziom 2 w 10-stopniowej skali.
Słońce wstanie o 6:48, a zajdzie o 16:17. Dzień potrwa 9 godzin i 28 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 2 godziny i 4 minuty.
Księżyc zajdzie o 6:12, a ponownie pojawi się na niebie o 16:36. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz satelita będzie w pełni. Dodatkowo informujemy, że Księżyc był w piątek w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.