Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Świerklańca na 2 lutego 2022

W środę 2 lutego, w Świerklańcu będzie padał deszcz i śnieg. W nocy możliwa jest gołoledź.

Będzie to kolejny bardzo chłodny dzień. Temperatura będzie oscylować wokół 1 stopnia Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od -10 do -5 stopni.

Reklama

Słońca raczej nie zobaczymy, będzie pochmurno (zachmurzenie: 94%).

Tego dnia możemy się spodziewać zarówno opadów deszczu ze śniegiem jak i deszczu. W nocy pojawi się ciągły umiarkowany deszcz ze śniegiem, a rano spodziewany jest umiarkowany deszcz. W drugiej części dnia ponownie przewiduje się umiarkowany deszcz ze śniegiem.

Przewiduje się umiarkowany wiatr zmienny, który będzie wiał z prędkością 25 km/h. Najsilniejsze porywy mogą osiągnąć prędkość aż do 57 km/h, zwłaszcza między godziną trzynastą a czternastą.

Promieniowanie UV w środę nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

We wtorek zanotowaliśmy w Świerklańcu niski poziom zanieczyszczenia powietrza. Przewidujemy, że w środę jeszcze ono spadnie do stanu bardzo niskiego.

Wschód słońca nastąpi o 7:17, a zachód o 16:38. Dzień potrwa 9 godzin i 20 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę i 20 minut.

Księżyc pojawi się na niebie o 8:29, a zajdzie o 18:06. Jego widoczność jeden dzień po nowiu wyniesie 2%. Nasz naturalny satelita oddala się od Ziemi, w perygeum był trzy dni temu.