Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Świerklańca na 10 grudnia 2019

We wtorek 10 grudnia, w Świerklańcu przewidywane jest zachmurzenie umiarkowane.

Będzie to chłodny dzień. Wtorek 10 grudnia będzie jednym z tych dni, kiedy maksymalna temperatura 3 stopnie spodziewana jest w nocy. Przewidujemy, że od tego momentu temperatura będzie spadała i około godziny siódmej wynosić będzie 2 ºC. Do piętnastej ochłodzi się jeszcze bardziej, a termometry wskażą 1 ºC przy temperaturze odczuwalnej na poziomie -4 stopnie Celsjusza. Późnym wieczorem słupki rtęci będą spadać i o 22:00 powinny pokazywać 0 ºC.

Reklama

Zachmurzenie będzie umiarkowane - 62%.

We wtorek nie przewiduje się żadnych opadów.

Prognozowany jest umiarkowany wiatr zmienny, który będzie wiał z prędkością 20 km/h. Najsilniejsze podmuchy mogą dochodzić do 29 km/h, szczególnie między godziną dwunastą a trzynastą.

Indeks promieniowania UV będzie niski, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali.

We wtorek, podobnie jak w poniedziałek, przewidujemy średni stopień zanieczyszczenia powietrza.

Słońce wstanie o 7:33, a zajdzie o 15:40. Dzień potrwa 8 godzin i 7 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 7 minut.

Księżyc zajdzie o 5:12, a ponownie pojawi się na niebie o 14:52. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz satelita będzie widoczny w 97 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za dwa dni.