Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Świerklańca na 1 grudnia 2021

W środę 1 grudnia, w Świerklańcu będzie deszczowo.

Będzie chłodny dzień. Najniższą temperaturę nad ranem zanotujemy około godziny czwartej, wyniesie ona 0 stopni Celsjusza i nie zmieni się do godziny siódmej. Maksymalną temperaturę 5 ºC termometry wskażą o godzinie dwudziestej, a temperatura odczuwalna będzie niższa nawet o 7 stopni. Temperatura nieznacznie spadnie i o 22:00 termometry pokażą 4 stopnie Celsjusza.

Reklama

Będzie pochmurno (zachmurzenie: 91%).

Opady deszczu będą słabe, wyniosą 10 mm i wystąpią one w nocy i przez większość dnia.

Przez większość dnia występował będzie południowo-zachodni umiarkowany wiatr o prędkości 24 km/h. Rano, przed południem i po południu prognozuje się jego znaczące osłabienie do prędkości 22 km/h, a w porywach do 40 km/h.

Promieniowanie ultrafioletowe w środę nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

W Świerklańcu była bardzo dobra jakość powietrza. W środę nie spodziewamy się zmian: zanieczyszczenie powietrza będzie utrzymywało się na bardzo niskim poziomie.

Wschód słońca nastąpi o 7:23, a zachód o 15:43. Dzień potrwa 8 godzin i 20 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 20 minut.

Księżyc pojawi się na niebie o 3:09, a zajdzie o 14:13. Jego widoczność cztery dni po trzeciej kwadrze wyniesie 12%. Nasz naturalny satelita zbliża się do Ziemi, w perygeum będzie za trzy dni.