W piątek 10 września, w Świeradowie-Zdroju będzie przejściowe zachmurzenie.
Będzie to kolejny bardzo ciepły dzień. Jednak nad ranem będzie raczej chłodno. O siódmej termometry wskażą 13 stopni Celsjusza. Najwyższa temperatura 23 stopnie spodziewana jest około godziny piętnastej. Temperatura zacznie spadać pod wieczór i o 22:00 będzie wynosiła tylko 15 ºC.
Prognozuje się umiarkowaną wilgotność powietrza. Osiągnie ona poziom 67%. Będzie parno. Może to negatywnie wpływać na samopoczucie, zwłaszcza u osób cierpiących na dolegliwości ze strony układu krążeniowego i oddechowego.
Spodziewane jest małe zachmurzenie, więc mamy widoki na to, aby nacieszyć się słońcem.
Wieczorem będą słabe opady deszczu, suma opadów wyniesie 1.3 mm.
Południowy słaby wiatr powieje z prędkością 7 km/h.
Wskaźnik promieniowania ultrafioletowego osiągnie 4 w 10-stopniowej skali.
Słońce wstanie o 6:26, a zajdzie o 19:23. Dzień potrwa 12 godzin i 57 minut i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o 3 godziny i 34 minuty.
Wschód Księżyca nastąpi o 10:28, a zachód o 21:01. Znajdował się on w nowiu trzy dni temu, jego widoczność w piątek wyniesie 14%. Naturalny satelita zbliża się do perygeum, najbliżej Ziemi będzie w sobotę.