We wtorek 27 kwietnia, w Suwałkach będzie częściowo słonecznie z przelotnymi opadami.
Będzie to chłodny dzień. O siódmej termometry wskażą 0 stopni Celsjusza, jednak przy odczuciu ciepła o 6 stopni niższym. Najwyższa temperatura 7 stopni przewidywana jest około godziny siedemnastej. Temperatura zacznie spadać pod wieczór i o 22:00 będzie wynosiła 1 ºC. Przez całą dobę przewiduje się występowanie przymrozków.
Słoneczne niebo powinno nam towarzyszyć, pomimo prognozowanego umiarkowanego zachmurzenia.
Zachodni łagodny wiatr będzie wiał z prędkością 14 km/h.
Indeks promieniowania UV osiągnie poziom 2 w 10-stopniowej skali.
Wschód słońca będzie o 4:59, a zachód o 19:53. Dzień potrwa 14 godzin i 53 minuty i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o 2 godziny i 16 minut.
Zachód Księżyca nastąpi o 5:25, a ponownie pojawi się na niebie o 20:29. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz naturalny satelita będzie w pełni. Jednocześnie Księżyc będzie w perygeum, czyli najbliżej Ziemi.