Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Strzebinia na 20 grudnia

W czwartek 20 grudnia, w Strzebiniu będzie padał niewielki śnieg.

Będzie zimny dzień. Temperatura osiągnie -1 stopień Celsjusza, a odczuwalna wyniesie -6 stopni. Natomiast w nocy temperatura spadnie do -5 stopni.

Reklama

Zachmurzenie będzie całkowite - 99%.

Po południu i wieczorem spodziewany jest ciągły silny śnieg na zmianę z przejaśnieniami, a późnym wieczorem pojawi się przelotny duży śnieg. Suma opadów w ciągu dnia wyniesie 27 mm.

Przez większość dnia występował będzie zmienny łagodny wiatr o prędkości 17 km/h . Rano prognozuje się jego znaczące osłabienie do prędkości 8 km/h, a w porywach do 13 km/h..

Barometry wykażą niewielki (1 hPa) wzrost ciśnienia, do poziomu 1021 hektopaskali. Nie powinien mieć on wpływu na samopoczucie.

Promieniowanie ultrafioletowe w czwartek nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

Słońce wstanie o 7:42, a zajdzie o 15:41. Dzień potrwa 7 godzin i 58 minut. Będzie to jeden z najkrótszych dni w roku. Pozostał dzień do początku astronomicznej zimy.

Zachód Księżyca nastąpi o 4:29, a ponownie pojawi się na niebie 14:21. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz naturalny satelita zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za dwa dni.