Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Starej Wsi na 2 lutego 2023

W czwartek 2 lutego, w Starej Wsi będzie występował deszcz i śnieg.

Będzie bardzo chłodny dzień. Słupek rtęci wzrośnie do 2 ºC, a odczucie temperatury będzie na poziomie tylko -6 stopni. W nocy temperatura spadnie do 0 stopni.

Reklama

Niebo będzie w większości zasłonięte chmurami. Będziemy mieli niewielkie szanse na ujrzenie słońca.

Tego dnia możemy się spodziewać zarówno opadów śniegu jak i deszczu ze śniegiem. W nocy przewiduje się ciągłe niewielkie opady śniegu, natomiast w nocy i przez większość dnia spodziewany jest umiarkowany deszcz ze śniegiem na zmianę z przejaśnieniami.

Prognozowany jest silny wiatr zmienny, który powieje z prędkością 31 km/h. Najsilniejsze porywy wiatru mogą osiągnąć nawet 53 km/h.

Indeks promieniowania ultrafioletowego będzie niski, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali.

Wschód słońca będzie o 7:03, a zachód o 16:28. Dzień potrwa 9 godzin i 24 minuty i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę i 17 minut.

Księżyc zajdzie o 5:33, a ponownie pojawi się na niebie o 12:46. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz satelita będzie widoczny w 91 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za trzy dni. Osoby te ucieszy zapewne informacja, że Księżyc będzie w sobotę w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.