W środę 20 października, w Starym Mieście przewidywane jest duże zachmurzenie.
Będzie cieplej. O siódmej termometry wskażą 13 stopni Celsjusza, jednak przy odczuciu ciepła o 3 stopnie niższym. Najwyższa temperatura 21 stopni przewidywana jest około godziny piętnastej. Temperatura zacznie spadać po południu i o 22:00 będzie wynosiła 16 ºC.
Słońca raczej nie zobaczymy, będzie pochmurno (zachmurzenie: 87%).
W nocy spodziewane są słabe opady deszczu, suma opadów wyniesie 0.3 mm.
Południowy umiarkowany wiatr powieje z prędkością 22 km/h.
Spodziewany jest niski stopień promieniowania ultrafioletowego, na poziomie 2 w 10-stopniowej skali - nie powodujące zagrożenia dla zdrowia.
Wschód słońca nastąpi o 7:21, a zachód o 17:41. Dzień potrwa 10 godzin i 20 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 2 godziny i 38 minut.
Księżyc zajdzie o 6:46, a ponownie pojawi się na niebie o 17:56. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz satelita będzie w pełni.