Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Stalowej Woli na 9 grudnia

W niedzielę 9 grudnia, w Stalowej Woli występować będą przelotne opady.

Będzie to chłodny dzień. Temperatura będzie się zmieniać od 1 do 4 stopni Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od -5 do 0 stopni.

Reklama

Niebo będzie w większości zasłonięte chmurami. Będziemy mieli niewielkie szanse na ujrzenie słońca.

Przed południem, po południu i wieczorem przewiduje się opady deszczu. Szczególne nasilenie opadów spodziewane jest między między godziną dwudziestą a dwudziestą pierwszą.

Południowo-zachodni łagodny wiatr powieje z prędkością 18 km/h. Najsilniejsze podmuchy mogą dochodzić do 39 km/h, szczególnie między godziną dziewiątą a dziesiątą.

Barometry wykażą wysoki (10 hPa) spadek ciśnienia, do poziomu 1000 hektopaskali. Osoby wrażliwe na gwałtowne zmiany ciśnienia mogą tę zmianę odczuć pogorszeniem samopoczucia.

Promieniowanie UV w niedzielę nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

W sobotę mogliśmy się cieszyć bardzo czystym powietrzem. W niedzielę jakość powietrza nieznacznie się pogorszy i osiągnie niski poziom zanieczyszczenia.

Słońce wzejdzie o 7:20, a zajdzie o 15:27. Dzień potrwa 8 godzin i 6 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 7 minut.

Księżyc pojawi się na niebie o 8:58, a zajdzie o 17:25. Znajdował się on w nowiu dwa dni temu, jego widoczność w niedzielę wyniesie 4%.