Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Spytkowic na 16 stycznia 2022

W niedzielę 16 stycznia, w Spytkowicach będzie pochmurno.

Będzie to kolejny chłodny dzień. Najniższą temperaturę nad ranem zanotujemy około godziny czwartej, wyniesie ona -4 stopnie Celsjusza i nie zmieni się do godziny siódmej. Maksymalną temperaturę 3 ºC termometry wskażą o godzinie czternastej i nie będzie ona różniła się od odczucia ciepła. Po południu zanotujemy spadek temperatury i o 22:00 termometry pokażą 0 stopni Celsjusza.

Reklama

Tego dnia będzie pochmurno. Nie nacieszymy się słońcem.

Niedziela będzie dniem bez opadów.

Powieje słaby wiatr z kierunku południowo-zachodniego z prędkością 7 km/h. Najsilniejsze porywy spodziewane są między godziną dwudziestą a północą i mogą dochodzić do 37 km/h.

Indeks promieniowania ultrafioletowego osiągnie 1 w 10-stopniowej skali.

Słońce wstanie o 7:31, a zajdzie o 16:10. Dzień potrwa 8 godzin i 39 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 31 minut.

Księżyc zajdzie o 6:49, a ponownie pojawi się na niebie o 14:22. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 98 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za dwa dni. Dodatkowo informujemy, że Księżyc był w piątek w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.