W poniedziałek 15 lutego, w Spytkowicach będzie padał śnieg.
Będzie to kolejny zimny dzień. Najniższą temperaturę nad ranem zanotujemy około godziny siódmej, wyniesie ona -9 stopni Celsjusza. Maksymalną temperaturę -5 ºC termometry wskażą o godzinie czternastej, a temperatura odczuwalna będzie niższa aż o 5 stopni. Pod wieczór temperatura zacznie spadać i o 22:00 termometry pokażą -11 stopni Celsjusza. Załóżcie ciepłe kurtki, czapki, szaliki i rękawice.
Będzie pochmurno (zachmurzenie: 87%).
Opady będą słabe, wyniosą 2 mm i wystąpią one w nocy i przez większość dnia.
Rano, przed południem i po południu prognozuje się łagodny wiatr z kierunku zachodniego o prędkości 16 km/h, w porywach osiągający nawet 25 km/h. Przez pozostałą część dnia powieje słaby wiatr z kierunku zachodniego z prędkością 8 km/h.
Wskaźnik promieniowania UV osiągnie poziom 1 w 10-stopniowej skali.
Wschód słońca nastąpi o 6:50, a zachód o 17:00. Dzień potrwa 10 godzin i 9 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 2 godziny i minutę.
Księżyc pojawi się na niebie o 8:41, a zajdzie o 21:03. Widoczność Księżyca wyniesie 13%, znajdował się on w nowiu cztery dni temu.