W niedzielę 11 września, w Spytkowicach spodziewane jest zachmurzenie duże i burze z piorunami.
Będzie ciepły dzień. O siódmej termometry wskażą 12 stopni Celsjusza przy temperaturze odczuwalnej o 3 stopnie niższej. Najwyższa temperatura 15 stopni przewidywana jest około godziny trzynastej. Temperatura zacznie spadać pod wieczór i o 22:00 będzie wynosiła 11 ºC.
Prognozuje się wysoką wilgotność powietrza. Osiągnie ona poziom 81%.
Będzie pochmurno (zachmurzenie: 86%).
Opady deszczu będą umiarkowane, wyniosą 17 mm i wystąpią one przez całą dobę.
Zachodni umiarkowany wiatr będzie wiał z prędkością 20 km/h. Najsilniejsze porywy spodziewane są między godziną czternastą a piętnastą i mogą osiągnąć do 46 km/h.
Promieniowanie ultrafioletowe będzie niskie, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali.
Wschód słońca będzie o 6:10, a zachód o 19:03. Dzień potrwa 12 godzin i 52 minuty i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o 3 godziny i 25 minut.
Zachód Księżyca nastąpi o 7:03, a ponownie pojawi się na niebie o 19:49. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz satelita będzie widoczny w 99 procentach i był w pełni poprzedniego dnia.