Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Sosnowca na 25 marca 2019

W poniedziałek 25 marca, w Sosnowcu będą występowały burze z piorunami.

Będzie to chłodny dzień. Temperatura osiągnie 9 stopni Celsjusza, a odczuwalna wyniesie 5 stopni. Natomiast temperatura minimalna wyniesie tylko 1 stopień.

Reklama

Ponieważ wystąpi duże zachmurzenie, nie będziemy mieli zbyt wielu okazji na ujrzenie pogodnego nieba.

Opady deszczu będą słabe, wyniosą 1.27 mm i wystąpią one po południu.

Pojawienie się burz jest prawdopodobne.

Przez większość dnia występował będzie zachodni łagodny wiatr o prędkości 19 km/h. W pierwszej części dnia prognozuje się jego znaczące osłabienie do prędkości 16 km/h, a w porywach do 25 km/h.

Barometry wykażą umiarkowany (5 hPa) spadek ciśnienia, do poziomu 1015 hektopaskali. Zmiana ta może mieć wpływ na samopoczucie.

Promieniowanie ultrafioletowe będzie niskie, na poziomie 2 w 10-stopniowej skali - nie będzie stanowiło zagrożenia dla zdrowia.

W Sosnowcu była dobra jakość powietrza. W poniedziałek nie spodziewamy się zmian: zanieczyszczenie powietrza będzie utrzymywało się na niskim poziomie.

Słońce wzejdzie o 5:36, a zajdzie o 18:03. Dzień potrwa 12 godzin i 27 minut i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o 3 godziny i 57 minut.

Zachód Księżyca nastąpi o 8:07, a ponownie pojawi się na niebie 23:37. Jego widoczność trzy dni przed trzecią kwadrą wyniesie 76%.