Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Somonina na 2 lutego 2023

W czwartek 2 lutego, w Somoninie będzie padał śnieg.

Będzie to bardzo chłodny dzień. Słupek rtęci podskoczy do 2 ºC. Temperatura odczuwalna będzie na poziomie -2 stopnie. Temperatura minimalna wyniesie -2 stopnie.

Reklama

Niebo będzie w większości zasłonięte chmurami. Będziemy mieli niewielkie szanse na ujrzenie słońca.

Tego dnia możemy się spodziewać zarówno opadów deszczu jak i śniegu. W nocy wystąpi ciągły niewielki deszcz, a przed południem i po południu pojawią się słabe opady śniegu.

Prognozowany jest umiarkowany wiatr zmienny, który powieje z prędkością 22 km/h. Najsilniejsze porywy spodziewane są między godziną trzynastą a czternastą i mogą dochodzić nawet do 51 km/h.

Promieniowanie UV w czwartek nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

Słońce wstanie o 7:34, a zajdzie o 16:28. Dzień potrwa 8 godzin i 54 minuty i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę i 35 minut.

Księżyc zajdzie o 6:23, a ponownie pojawi się na niebie o 12:26. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 91 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za trzy dni. Osoby te ucieszy zapewne informacja, że Księżyc będzie w sobotę w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.