W poniedziałek 25 stycznia, w Sobótce będzie padał niewielki śnieg.
Czeka nas bardzo chłodny dzień. O siódmej termometry wskażą -1 stopień Celsjusza, jednak przy odczuciu ciepła o 4 stopnie niższym. Najwyższa temperatura 1 stopień przewidywana jest około godziny trzynastej. Temperatura odczuwalna może być nawet o 5 stopni niższa. Temperatura zacznie spadać pod wieczór i o 22:00 będzie wynosiła -4 ºC.
Słońca raczej nie zobaczymy, będzie pochmurno (zachmurzenie: 86%).
Opady śniegu będą niewielkie, wyniosą 1.54 mm i wystąpią one przez całą dobę.
Prognozowany jest łagodny wiatr zmienny, który powieje z prędkością 13 km/h.
Indeks promieniowania UV osiągnie poziom 1 w 10-stopniowej skali - przebywanie na zewnątrz nie będzie stanowiło zagrożenia dla zdrowia.
Słońce wstanie o 7:38, a zajdzie o 16:32. Dzień potrwa 8 godzin i 53 minuty i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 57 minut.
Zachód Księżyca nastąpi o 5:09, a ponownie wzejdzie on o 13:05. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 89 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za trzy dni.