W niedzielę 11 lipca, w Sobótce będzie przejściowe zachmurzenie.
Będzie kolejny bardzo ciepły dzień. Najniższą temperaturę nad ranem zanotujemy około godziny piątej, wyniesie ona zaledwie 11 stopni Celsjusza. Od tego momentu będzie ona rosła i około godziny siódmej wynosić ona będzie już 14 stopni. Maksymalną temperaturę 23 ºC termometry wskażą o godzinie piętnastej, a temperatura odczuwalna będzie wyższa o 3 stopnie. Wieczorem zanotujemy spadek temperatury i o 22:00 termometry pokażą jeszcze 18 stopni Celsjusza.
Przewidywana wilgotność będzie umiarkowana, na poziomie 76%.
Rano chmury w niewielkim stopniu będą nam przesłaniały niebo - spodziewamy się małego zachmurzenia. Wieczorem zachmurzenie wzrośnie do bardzo dużego.
Niedziela będzie dniem bez deszczu.
Wschodni łagodny wiatr będzie wiał z prędkością 11 km/h.
Indeks promieniowania UV osiągnie 8 w 10-stopniowej skali - Uwaga! Promieniowanie UV będzie bardzo szkodliwe dla zdrowia przy dłuższym wystawieniu na oddziaływanie promieni słonecznych!.
Słońce wstanie o 4:52, a zajdzie o 21:04. Dzień potrwa 16 godzin i 12 minut i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o 19 minut.
Wschód Księżyca nastąpi o 5:46, a zachód o 22:28. Jego widoczność jeden dzień po nowiu wyniesie 2%.