Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Słubic na 30 czerwca 2019

W niedzielę 30 czerwca, w Słubicach będzie gorąco. W nocy spodziewamy się 16 stopni Celsjusza. Już o siódmej rano termometry wskażą 20 stopni. O godzinie szesnastej wynosić będzie ona aż 37 stopni. Od upału nieco odpoczniemy dopiero po godzinie dwudziestej pierwszej, ale nawet o tej porze będzie jeszcze 32 stopnie Celsjusza. Zwłaszcza osobom starszym i dzieciom zaleca się niewychodzenie z domu. Osoby, które będą musiały przebywać na zewnątrz powinny przebywać w cieniu i przyjmować duże ilości płynów.

Będzie cieplej.

Reklama

Prognozuje się niską wilgotność powietrza. Osiągnie ona poziom 36%.

Chmury w niewielkim stopniu będą nam przesłaniały niebo - spodziewamy się małego zachmurzenia.

W Słubicach nie padało od kilku dni. Nie zapowiada się także, aby deszcz padał tego dnia.

Powieje łagodny wiatr z zachodu z prędkością 12 km/h.

Ciśnienie spadnie do 1013 hektopaskali i będzie o 7 hPa niższe niż dzień wcześniej. Zmiana ta może mieć wpływ na samopoczucie.

Spodziewany jest bardzo wysoki stopień promieniowania UV, na poziomie 8 w 10-stopniowej skali - Uwaga! Promieniowanie będzie bardzo szkodliwe dla zdrowia przy dłuższym wystawieniu na oddziaływanie promieni słonecznych. Jeśli to możliwe, unikaj przebywania w pełnym słońcu.

Wschód słońca nastąpi o 4:43, a zachód o 21:27. Dzień potrwa 16 godzin i 44 minuty i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o 4 minuty.

Wschód Księżyca nastąpi o 3:02, a zachód o 18:52. Jego widoczność dwa dni przed nowiem wyniesie 7%.