Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Słubic na 1 września 2019

W niedzielę 1 września, w Słubicach będzie częściowo słonecznie i burze z piorunami.

Uwaga na upał. W nocy spodziewamy się 21 stopni Celsjusza. O siódmej rano nieznacznie wzrośnie do 22 stopni, jednak później będzie stale rosła. O godzinie czternastej wynosić będzie ona aż 32 stopnie. Od upału nieco odpoczniemy dopiero po godzinie osiemnastej, ale nawet o tej porze będzie jeszcze 27 stopni Celsjusza. Zwłaszcza osobom starszym i dzieciom zaleca się niewychodzenie z domu. Osoby, które będą musiały przebywać na zewnątrz powinny przebywać w cieniu i przyjmować duże ilości płynów.

Reklama

Prognozuje się wilgotność na poziomie 62%, będzie umiarkowanie wilgotno.

Umiarkowane zachmurzenie nie powinno nam nadmiernie przesłaniać pogodnego nieba.

Przed południem pojawi się stały niewielki deszcz z przejaśnieniami, a po południu przewiduje się ciągły słaby deszcz na zmianę z przejaśnieniami.

Wystąpienie burz jest bardzo prawdopodobne.

Zmienny łagodny wiatr będzie wiał z prędkością 11 km/h.

Barometry wykażą umiarkowany (8 hPa) spadek ciśnienia, do poziomu 1012 hektopaskali. Zmiana ta może mieć wpływ na samopoczucie.

Promieniowanie ultrafioletowe osiągnie poziom 4 w 10-stopniowej skali.

Słońce wstanie o 6:12, a zajdzie o 19:50. Dzień potrwa 13 godzin i 38 minut i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o 3 godziny i 9 minut.

Księżyc pojawi się na niebie o 8:33, a zajdzie o 21:10. Jego widoczność dwa dni po nowiu wyniesie 6%. Nasz naturalny satelita oddala się od Ziemi, w perygeum był w piątek.